☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 93194 |
|---|---|
| Nome | Sayaka Ichinose |
| Outros Nomes | 一ノ瀬 沙耶佳, いちのせ さやか |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | twintails |
| Personalidade | |
| Birthday | December 10 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Bust | 102cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | B |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayaka Ichinose
Perfil
Anime girl Sayaka Ichinose is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka?.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? (2019)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árvore Genealógica
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 15 hour(s) 37 minute(s) 21 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina rated My Hero Academia ★★★★★
|
| SuikaRobina joined |
2
75
10 
Facebook 

SuikaRobina rated