One of the notable characters from Millennium War Aigis, Amanda is recognized for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and castanho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94003 |
|---|---|
| Nome | Amanda |
| Outros Nomes | アマンダ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | hooves, bikini, cleavage, thief, fur coat, axe, half twintails |
| Personalidade | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amanda
Perfil
Amanda is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adulto with Castanho eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
9
8
Facebook 
Millennium War Aigis