|
☰ Links
|
|
| ID | 94084 |
|---|---|
| Nome | Rakshasa |
| Outros Nomes | ラクシャーサ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 171cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rakshasa
Perfil
Anime girl Rakshasa is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adulto with Vermelho eyes and Cinza hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Millennium War Aigis
SKyongmania faved