|
☰ Links
|
|
| ID | 94254 |
|---|---|
| Nome | Lei-Mei |
| Outros Nomes | レイメイ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | traditional dress, hat, necklace, feather, white skin, bell bottoms, tassel |
| Personalidade | |
| Height | 154cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lei-Mei
Perfil
Anime girl Lei-Mei is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Azul hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis