|
☰ Links
|
|
| ID | 94256 |
|---|---|
| Nome | Leona |
| Outros Nomes | レオナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | tactician, fur trim, sailor cap, boots, book, capelet, earrings, cleavage cutout, dress, zettai ryouiki, brooch |
| Personalidade | |
| Height | 159cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leona
Perfil
Anime girl Leona is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis