|
☰ Links
|
|
| ID | 97495 |
|---|---|
| Nome | Yurina Hanakura |
| Outros Nomes | 花倉 結里奈 (はなくら ゆりな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | February 28 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 153cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yurina Hanakura
Perfil
Anime girl Yurina Hanakura is a character from Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
| ShadowSpud joined |

Facebook 
Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-