|
☰ Links
|
|
| ID | 97509 |
|---|---|
| Nome | Riruka Hanaumi |
| Outros Nomes | 波那海 りるか(はなうみ りるか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Giiga ~Fanluge†Qliphoth~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riruka Hanaumi
Perfil
Anime girl Riruka Hanaumi is a character from Giiga ~Fanluge†Qliphoth~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Azul hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Giiga ~Fanluge†Qliphoth~