Schwertileite Kyouka is a personagem principal character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil known for quadril / depois do quadril roxo hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97660 |
|---|---|
| Nome | Schwertileite Kyouka |
| Outros Nomes | シュベルトライテ・凶華 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Blade x Bullet - Kinrin no Soleil |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Schwertileite Kyouka
Perfil
Schwertileite Kyouka is a character from Blade x Bullet - Kinrin no Soleil.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
50
21
Facebook 
Blade x Bullet - Kinrin no Soleil