Rito Kannagi is a character from Cross Concerto featuring 齐胸 金发 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98544 |
|---|---|
| Name | Rito Kannagi |
| Other Names | 神凪 莉都 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rito Kannagi
Profile
Rito Kannagi is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Cross Concerto
Elias faved