Fujine Hatoba appears in Saint Dorei Gakuen as an unsorted character with 齐胸 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106986 |
|---|---|
| Name | Fujine Hatoba |
| Other Names | 鳩羽藤音 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | ponytail, hair ribbon, school uniform, twin |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujine Hatoba
Profile
Fujine Hatoba is a character from Saint Dorei Gakuen.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Sakura Hatoba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 