|
☰ Links
|
|
| ID | 119573 |
|---|---|
| Name | Niqe |
| Other Names | ニケ, Nike |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | tanned, horns, earrings, pointy ears |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Height | 158cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Niqe
Profile
Anime girl Niqe is a character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-.
They have been indexed as 女性 成人 with 綠色 eyes and 灰色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 灰色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
3
10
11
55
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-