|
☰ Links
|
|
| ID | 148083 |
|---|---|
| Name | Hana Misono |
| Other Names | 御園 花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuri Matsuoka, 松岡侑里, まつおか ゆうり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Misono
Profile
Anime girl Hana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 白色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 白色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Use777 joined |
| Wof joined |
| firesuslik joined |

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai