|
☰ Links
|
|
| ID | 148093 |
|---|---|
| Name | Minatsu Homura |
| Other Names | 穂村 美夏 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nadeko Kurashita, 倉下撫子, くらした なでこ |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 149cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 56cm |
| Hi[s | 83cm |
| Cup Size | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minatsu Homura
Profile
Anime girl Minatsu Homura is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 蓝色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~