Libra appears in Futsuno Fantasy as one of the main characters with 齐胸 蓝色 hair and 蓝色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 46331 |
|---|---|
| Name | Libra |
| Other Names | リブラ / 魔道書アカシック・リブラリアン, Mage Certificate Akashic Librarian |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futsuno Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | detached sleeves, midriff, mage, librarian, frills, bow, hairclip, leotard, hat |
| Personality | |
| Height | 145cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Libra
Profile
Libra is a character from Futsuno Fantasy.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
| maeeeetty joined |

Facebook 
Futsuno Fantasy