One of the notable characters from Oppai Gakuen Marching Band Bu!, Izumi Okawara is recognized for 齐胸 黑色 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48314 |
|---|---|
| Name | Izumi Okawara |
| Other Names | 大河原 和泉 (おおかわら いずみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | kimono, blunt bangs, hime cut, school uniform, neckerchief, tights, boots, uniform, gloves, hat, feather |
| Personality | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izumi Okawara
Profile
Izumi Okawara is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 黑色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |

Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!