|
☰ Links
|
|
| ID | 50866 |
|---|---|
| Name | Irene Midgard |
| Other Names | アイリーン・ミッドガル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | horns, wings, tail, open shirt, dress, detached sleeves |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irene Midgard
Profile
Anime girl Irene Midgard is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as 女性 成人 with 红色 eyes and 灰色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 灰色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|

Facebook 
Mamonokko Fantasy
Toma Runners Desires
Natsumimi rated