Natsuki Suzutani appears in Mitsu Ane as an unsorted character with 齐肩 黑色 hair and 綠色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95652 |
|---|---|
| Name | Natsuki Suzutani |
| Other Names | 鈴谷 夏希(すずたに なつき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mitsu Ane |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Suzutani
Profile
Natsuki Suzutani is a character from Mitsu Ane.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 黑色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Mitsu Ane
Luna_Bakugo faved