☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98009 |
|---|---|
| Name | Kotori Kousaka |
| Other Names | 幸坂 小鳥 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kemono Musume no Sodatekata |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 10 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 134cm |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 65cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotori Kousaka
Profile
Anime girl Kotori Kousaka is a character from Kemono Musume no Sodatekata.
They have been indexed as 女性 孩子 with 黄色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 孩子 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
| Kiten joined |

Facebook 

Kemono Musume no Sodatekata