|
☰ Links
|
|
| ID | 98348 |
|---|---|
| Name | Tsumugi Wenders |
| Other Names | 紬 ヴェンダース |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Summer Pockets |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Emiri Iwai, 岩井映美里, いわい えみり |
| Tags | twintails, school uniform, vest, hairclip |
| Personality | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 152cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsumugi Wenders
Profile
Anime girl Tsumugi Wenders is a character from Summer Pockets.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 金发 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 15 | Add
|
0 likes
Yeah! |
|
0 likes
Not at all. |
|
0 likes
I hang out there all the time,but nothing, really. |
|
0 likes
I'm all right. |
|
0 likes
Okay, let's all sing together! |
|
0 likes
Magic is absolute. |
|
0 likes
Thank you
for talking to me. |
|
0 likes
I have a key. |
|
0 likes
It's my friend. |
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook
Play Voice Sample
Summer Pockets
Summer Pockets (anime)

SK071 rated