|
☰ Links
|
|
| ID | 98694 |
|---|---|
| Name | Aoko Rinden |
| Other Names | 菩提樹 仰子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kotonoha Maichiru Natsu no Koe |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 26 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 157cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoko Rinden
Profile
Anime girl Aoko Rinden is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |

Facebook 
Kotonoha Maichiru Natsu no Koe