Tsubaki Ikegami is a character from Ura Kyoushi ~Haitoku no In'etsu Jugyou~ featuring very long 黑色 hair and 綠色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99802 |
|---|---|
| Name | Tsubaki Ikegami |
| Other Names | 池上 椿 (いけがみ つばき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ura Kyoushi ~Haitoku no In'etsu Jugyou~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubaki Ikegami
Profile
Tsubaki Ikegami is a character from Ura Kyoushi ~Haitoku no In'etsu Jugyou~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 黑色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
66
32
68
Facebook 
Ura Kyoushi ~Haitoku no In'etsu Jugyou~