Kaoru Fujino appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! as an unsorted character with 脖子 棕色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99953 |
|---|---|
| Name | Kaoru Fujino |
| Other Names | 藤野 薫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoru Fujino
Profile
Kaoru Fujino is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |
10
28
23
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!