|
☰ Links
|
|
| ID | 148140 |
|---|---|
| Name | Rio Kohanai |
| Other Names | 小花衣 凛桜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kohanai
Profile
Anime girl Rio Kohanai is a character from Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~
Showofreader rated