|
☰ Links
|
|
| ID | 77598 |
|---|---|
| Name | Yuuki |
| Other Names | |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Astral Air Finale |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Emi Nitta, 新田恵海, にった えみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 137cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 71cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuki
Profile
Anime girl Yuuki is a character from Astral Air Finale.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Astral Air Finale
Showofreader rated