|
☰ Links
|
|
| ID | 97989 |
|---|---|
| Name | Reina Lilou Lowchen |
| Other Names | 玲奈・リル・レーフェン |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hana Hime * Absolute! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuiko Tatsumi, 巽悠衣子, たつみ ゆいこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 23 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 159cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Lilou Lowchen
Profile
Anime girl Reina Lilou Lowchen is a character from Hana Hime * Absolute!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Hana Hime * Absolute!
Showofreader rated