|
☰ Links
|
|
| ID | 13451 |
|---|---|
| Name | Fei Ku |
| Other Names | 古 菲 , Fei Gu |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Negima! Magister Negi Magi |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Kana Asumi, 阿澄佳奈, あすみ かな |
| Gesprochen von | Hazuki Tanaka, 田中葉月, たなか はづき |
| Gesprochen von | Cynthia Cranz, , |
| Tags | vest, twintails, school uniform, ribbon, plaid, tanned |
| Persönlichkeit | |
| Height | 151cm |
| Weight | 71.3kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | March 16 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Birthyear | 1989 |
| Blood Type | A |
| Club | Chinese Martial Arts Research Society |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fei Ku
Profil
Anime girl Fei Ku is a character from Negima! Magister Negi Magi.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Blond / Gelb hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Negima! Magister Negi Magi
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Negima! Magister Negi Magi
magefortune rated