Tsukino Takara is a hauptcharakter character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! known for hüfte oder länger pink hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 28044 |
|---|---|
| Name | Tsukino Takara |
| Other Names | 高良 月乃 (たから つきの) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | gloves, bow, wings, staff, side ponytail, hair ribbon, open shirt, midriff, stockings |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 82cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukino Takara
Profil
Tsukino Takara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Pink hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Pink | (Orange) |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
15 
Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!