|
☰ Links
|
|
| ID | 64138 |
|---|---|
| Name | Estoria |
| Other Names | エストリア |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy Gaiden 2 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuu Iino, 飯野ユウ, いいの ユウ |
| Tags | hair ribbon, ponytail, dress, cape, staff, thigh-high boots, stockings, princess |
| Persönlichkeit | |
| Height | 172cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
| Weight | 58kg |
| Birthday | October 12 |
| Sign | Libra ♎ |
| Cup Size | K |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Estoria
Profil
Anime girl Estoria is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden 2.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
25
14
57
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)