|
☰ Links
|
|
| ID | 72056 |
|---|---|
| Name | Rei Kisaragi |
| Other Names | 如月 麗 (きさらぎ れい) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, plaid, hairclip, knee highs |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kisaragi
Profil
Anime girl Rei Kisaragi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Rot hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''