Mizuho Kasugai is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ featuring hüfte oder länger rot hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 759 |
|---|---|
| Name | Mizuho Kasugai |
| Other Names | 春日井 みずほ(かすがい みずほ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | bow, school uniform, hair ribbon, ponytail, vest |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
| Role | Osananajimi |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Kasugai
Profil
Mizuho Kasugai is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Rot hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~