☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 99831 |
|---|---|
| Name | Anko |
| Other Names | あんこ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 72cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 73cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anko
Profil
Anime girl Anko is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Rot hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Tier |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |

Facebook 

Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~