Hagar Brunhilde is an unsorted character from Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- known for very long purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97646 |
|---|---|
| Name | Hagar Brunhilde |
| Other Names | ハガル・ブリュンヒルデ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagar Brunhilde
Profile
Hagar Brunhilde is a character from Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | (Red) |
| Hair Color | Purple | (Red) |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |
| ShanLing joined |
10 
Facebook 
Shin Shirogane no Soleil -ReANSWER-