Minami Senju appears in Pastel Memories as an unsorted character with very long Коричневый hair and Розовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93017 |
|---|---|
| Name | Minami Senju |
| Other Names | 千住 南海 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Ai Yamamoto, 山本 亜衣, やまもと あい |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | August 25 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 168cm |
| Weight | 57kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minami Senju
Профиль
Minami Senju is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as Женщина Подросток with Розовый eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Розовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Pastel Memories
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
Pastel Memories