|
☰ Links
|
|
| ID | 93012 |
|---|---|
| Name | Ayaka Sakaki |
| Other Names | 榊 亜矢香 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Toribe Mariko, とりべ まりこ, 鳥部 万里子 |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | July 13 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 166cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | AB |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Sakaki
Профиль
Anime girl Ayaka Sakaki is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Pastel Memories
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 
Pastel Memories