|
☰ Links
|
|
| ID | 101650 |
|---|---|
| Name | Hasumi Yumezono |
| Other Names | 夢園 蓮美(ゆめぞの はすみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 157cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hasumi Yumezono
Профиль
Anime girl Hasumi Yumezono is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Коричневый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
3
14
30
65
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2