Neneko Isurugi appears in World's End Harem as an unsorted character with medium-length Красный hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112503 |
|---|---|
| Name | Neneko Isurugi |
| Other Names | 石動寧々子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Shizuka Ishigami, 石上静香, いしがみ しずか |
| Теги | skirt, detached sleeves, ponytail, multicolour hair, gradient hair, hairband |
| Личность | |
| Birthday | December 14 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 159cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Dislikes | Dirty places |
| Likes | Sushi |
| Hobbies | Movie appreciation |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Neneko Isurugi
Профиль
Neneko Isurugi is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Красный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |
| ShanLing joined |
11
10
Facebook 
World's End Harem