One of the notable characters from World's End Harem, Yuzuki Hanyuu is recognized for very long Черный hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112507 |
|---|---|
| Name | Yuzuki Hanyuu |
| Other Names | 羽生柚希 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Marika Hayase, 早瀬莉花, はやせ まりか |
| Теги | tights, skirt, glasses |
| Личность | |
| Birthday | September 2 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 167cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Dislikes | Pigeons |
| Likes | Classical music |
| Special Skills | Piano |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuki Hanyuu
Профиль
Yuzuki Hanyuu is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Teacher of Shouta Doi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |
3
5
Facebook 
World's End Harem