|
☰ Links
|
|
| ID | 148125 |
|---|---|
| Name | Rena Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 玲那 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Toshiue Kanojo 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 148cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | H |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Kurebayashi
Профиль
Anime girl Rena Kurebayashi is a character from Toshiue Kanojo 2.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Черный hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| swls326 joined |
| Use777 joined |
| Wof joined |
| firesuslik joined |

Facebook 
Toshiue Kanojo 2