|
☰ Links
|
|
| ID | 5293 |
|---|---|
| Name | Mao Mizusawa |
| Other Names | 水澤 摩央, みずさわ まお |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kimi Kiss Pure Rouge |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Haruna Ikezawa, 池澤春菜, いけざわ はるな |
| Теги | braids |
| Личность | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | February 27 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mao Mizusawa
Профиль
Anime girl Mao Mizusawa is a character from Kimi Kiss Pure Rouge.
They have been indexed as Женщина Подросток with Серый eyes and Серый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Серый | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Kimi Kiss Pure Rouge