Mikoto Kiba appears in Triage X as a deuteragonist character with very long Серый hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 71082 |
|---|---|
| Name | Mikoto Kiba |
| Other Names | 木場 美琴 |
| Role | Deuteragonist |
| Primary Assignment | Triage X |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Yui Kondou, 近藤唯, こんどう ゆい |
| Теги | scarf, hair intakes, goggles |
| Личность | |
| Age | 17 |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikoto Kiba
Профиль
Mikoto Kiba is a character from Triage X.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Серый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Triage X
Kawaii or NOT?!
| Dididiiriei38w8w joined |

Facebook 
Triage X