|
☰ Links
|
|
| ID | 74095 |
|---|---|
| Name | Haruruko Mikogami |
| Other Names | 御子神 ハルルコ (みこがみ はるるこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | knee highs |
| Личность | |
| Birthday | October 29 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 167cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruruko Mikogami
Профиль
Anime girl Haruruko Mikogami is a character from Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Красный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Красный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
3
15 
Facebook 
Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~
Showofreader rated