|
☰ Links
|
|
| ID | 74748 |
|---|---|
| Name | Lady J |
| Other Names | レディー・J |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Valkyrie Drive: Mermaid |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Azumi Asakura, 浅倉杏美, あさくら あずみ |
| Теги | midriff, blunt bangs |
| Личность | |
| Height | 172cm |
| Weight | 68kg |
| Bust | 116cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 100cm |
Меню
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
7 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
5 Character of the Month nominations |
|
Lady J
Профиль
Anime girl Lady J is a character from Valkyrie Drive: Mermaid.
They have been indexed as Женщина Взрослый with желтый eyes and Фиолетовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Valkyrie Drive: Mermaid
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
2
2
Facebook 
Valkyrie Drive: Mermaid