|
☰ Links
|
|
| ID | 906 |
|---|---|
| Name | Yui Shirakawa |
| Other Names | 白川 唯(しらかわ ゆい) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Теги | bow, school uniform, stockings, hair ribbon, ponytail, plaid |
| Личность | |
| Role | Imouto |
| Height | 153cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Shirakawa
Профиль
Anime girl Yui Shirakawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~