|
☰ Links
|
|
| ID | 101509 |
|---|---|
| Nombre | Miki Zenouji |
| Other Names | 善桜寺 美貴 (ぜんおうじ みき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Yakata ~Kannou Kitan~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Etiquetas | hair ornament |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Zenouji
Perfil
Anime girl Miki Zenouji is a character from Yakata ~Kannou Kitan~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
18
13
Facebook 
Yakata ~Kannou Kitan~