|
☰ Links
|
|
| ID | 101520 |
|---|---|
| Nombre | Meiko Isuzu |
| Other Names | 五十鈴 命子(いすず めいこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Bakunyuu Injoku Reiboishi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meiko Isuzu
Perfil
Anime girl Meiko Isuzu is a character from Bakunyuu Injoku Reiboishi.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |
2
62
Facebook 
Bakunyuu Injoku Reiboishi
magefortune rated