|
☰ Links
|
|
| ID | 104587 |
|---|---|
| Nombre | Komari Azuma |
| Other Names | 東妻 小毬 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen 2 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 144cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komari Azuma
Perfil
Anime girl Komari Azuma is a character from Saint Dorei Gakuen 2.
They have been indexed as Femenino Niño with Amarillo eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | (Verde) |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |

Facebook 
Saint Dorei Gakuen 2
Natsumimi rated