|
☰ Links
|
|
| ID | 105103 |
|---|---|
| Nombre | Kaho Yoshimi |
| Other Names | 吉見 夏帆 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaho Yoshimi
Perfil
Anime girl Kaho Yoshimi is a character from Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |

Facebook 
Mesu Tsumami ~Sewayaki Toshiue Tsuma to Majime na Tsuntsun Tsuma to no Aiyoku Seikatsu~