|
☰ Links
|
|
| ID | 106149 |
|---|---|
| Nombre | Mako Yumegasaki |
| Other Names | 夢ヶ崎 魔恋, ゆめがさき まこ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Etiquetas | ribbon tie, school uniform, ponytail, cheek curls |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Yumegasaki
Perfil
Anime girl Mako Yumegasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated Goblin Slayer ★★★★★
|
Elias faved Goblin Slayer
|
11
18
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!
Elias rated