|
☰ Links
|
|
| ID | 108174 |
|---|---|
| Nombre | Ischtovia |
| Other Names | イシュトヴィア |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 4 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 95cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ischtovia
Perfil
Anime girl Ischtovia is a character from Kyonyuu Fantasy 4.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |
3
15
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)