|
☰ Links
|
|
| ID | 109352 |
|---|---|
| Nombre | Chloe Chevalier |
| Other Names | クロエ・シュヴァリエ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Yuukyuu no Campanella |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Futaba Nitsumori, 二ツ森双葉, ふたつもりふたば |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chloe Chevalier
Perfil
Anime girl Chloe Chevalier is a character from Yuukyuu no Campanella.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Yuukyuu no Campanella
SK071 rated